Naumenko
Музыка
Свадьба

Круг обраних : як провести міні-весілля

16 апреля 2018

Сьогодні все більше молодих прагнуть відійти від традиційних канонів і відмітити вступ на загальну життєву стежку невеликою компанією.

Але що це — весілля на кілька чоловік : скромна подібність великої урочистості або можливість зробити унікальне свято, що запам’ятовується, для себе і пари-трійки обраних? Якщо підійти до організації урочистості з усією відповідальністю, то, безумовно, друге. Що варто взяти до відома і врахувати майбутнім молодожонам, що тяжіють до «тихого» весілля?

Для початку обговоримо явні та приховані переваги незвичайної урочистості. По-перше, це економія. Не секрет, що левову частку бюджету особливого дня складають витрати на бенкет. Весілля на кілька чоловік можна відзначити з не меншим розмахом, але зробити приємнішим для гаманця.

По-друге, відсутність «головоломки», характерної для головних винуватців урочистостей: де розмістити сотню-дві гостей, як їх нагодувати, напоїти та спати вкласти. До того ж є можливість напередодні весілля бути спокійними, як удав, адже божевілля, пов’язане з організаційним клопотом – це не про вас.

По-третє, мала кількість запрошених – гарантія того, що вас оточуватимуть лише найближчі та дорогі серцю люди, гарантуючи затишну та душевну обстановку. Традиційне ж весілля часто передбачає запрошення «сьомої води на киселі», тобто споглядання на урочистості малознайомих людей, яким треба догодити.

По-четверте, вам не доведеться випробувати всю «принадність» пошуку закладу для проведення міні-весілля. Практично будь-який ресторан або кафе легко прийме у свої обійми невелику компанію, залишається лише вибрати відповідне місце. До того ж ви можете розгулятися у складанні святкового меню на кілька осіб і включити в нього вишукані частування, а не «стискатися» до бюджету, що є, в бажанні нагодувати сотню гостей.

По-п’яте, у ваші можливості входить здійснення багатьох ідей, які неможливі на великому весіллі. Наприклад, виїзна церемонія одруження на природі, банкет на даху будівлі, політ із гостями на повітряній кулі тощо.

Зрозуміло, стаття витрат для здійснення екстриму дещо розшириться, але хіба незабутні враження не варті того?

Певного рецепту для проведення маленького весілля немає, зате є безліч способів зробити свято унікальним та тематичним.

Наприклад, місцем проведення урочистостей можуть стати не лише заклади громадського харчування. У теплу пору року можна дозволити собі неформальну обстановку у вигляді пікніка на природі, турпоходу, знятого заміського котеджу, святкування на теплоході, пляжі, альтанці або веранді на березі річки.

До речі, в нестандартних місцях святкування зовсім не обов’язково подавати численні страви. Цілком можна обійтися фуршетними та чайними столиками, смаженим на відкритому вогні м’ясом.


Що стосується традиційних варіантів (кафе, ресторан), то варто віддати перевагу невеликим затишним приміщенням з обов’язковим майданчиком для конкурсів та запальних танців. Плюс невеликої урочистості у тому, що запрошених можна розсадити за великий сімейний стіл, що лише додасть душевності святу. Можна розділити простір на зони: тут місце для фотосесій, там – для побажання молодят або участі в конкурсах.

Міні-формат передбачає більший розмах у визначенні сюжетів фотосесій. Наприклад, можна задіяти візок з кіньми, лімузин, парк атракціонів, дах висотної будівлі, паркову зону. Цікавим рішенням весілля поза форматом є постановочні сцени улюблених кінофільмів. До речі, відчути себе акторами можуть усі гості, кожен із яких не загубиться у натовпі, а зможе проявити індивідуальність.

Чи запрошувати тамаду на скромне свято? Людина-«запальничка» виразно потрібна: або професіонал, або найактивніша з гостей. Присутність такого персонажа не дозволить перетворити свято на ієралаш, а впорядкує подію: він вчасно скаже тост, зробить «підведення» до танцю наречених, дарування подарунків, виносу торта тощо.

Безперечним плюсом для нареченої буде право вибору будь-якого вбрання. Їй можна все — від традиційного білого плаття до вечірнього вбрання, яке згодом неодноразово може стати в нагоді, або легкого сарафана і вінка з живих квітів. Близькі люди приймуть будь-який вибір, не засудять, а лише підтримають.

Під час підготовки до «тихої» урочистості слід пам’ятати: мала кількість гостей – не привід економити на вбраннях, кортежі, меню, послугах фотографа, візажиста та перукаря. Все-таки йдеться про весілля, а не пересічні посиденьки, нехай і в колі рідних. В інших випадках ви вільні робити все, що душі завгодно, в цьому і принадність весільного свята з приставкою «міні».

Останні записи

Свято з понеділка по четвер?

Знижка 20%

Замовити

Є питання?

Отримайте безкоштовну консультацію

    Я в соц. мережах:
    © 2024 Юрій Науменко. Усі права захищені